fbpx

Eray Albayrak

Eray Albayrak (Diyetisyen)

KARİYER HEDEFİ

Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenmiş olduğum teorik ve pratik bilgileri güncellememi sağlayacak projelerde çalışmak, tecrübeli ve değerli sağlık çalışanları ile birlikte çalışma imkânı bularak bilgi dağarcığımı genişletip pratikleşmek, tecrübe edinmek ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevin bilinci ve sorumluluğu içerisinde, görevimi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek amacımdır. Kariyer hedefim; iyi bir beslenme ve diyet uzmanı olup, uzmanlığımı ve doktoramı alıp, insanların optimal sağlık düzeyine ulaşmalarını sağlamada yer edinip, bu görevimi tüm ana hatlarıyla benimseyip, gerçekleştirmek için gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahip olmaktır.

EĞİTİM BİLGİLERİ

2017-2018 Sütçü İmam Üniversitesi, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Tezsiz Yüksek Lisans- NOT: 95,1

2015-Halen devam ediyor Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans

2010-2014 Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü (Lisans)- NOT: 87,2

2008-2009 Ankara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü (Lisans, terk)

2003-2007 İstiklal Makzume Anadolu Lisesi (Lise eğitimi)- NOT: 87,5

 ULUSLAR ARASI BİLDİRİLER

Reyhan Nergiz-Unal1, Eray Albayrak1, Melis Agma1, Tuğba Alkan1, Seray Akalın1, Kübra Işgın1 Burcu Aksoy1, Aslı Akyol1, Aylin Ayaz1, Zehra Büyüktuncer Demirel1 ve H. Tanju Besler1 1Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü

ADOLESANLARDA ABDOMİNAL YAĞLANMA İLE ENERJİ VE MAKRO BESİN ÖGELERİ ALIMI ARASINDAKİ İLİŞKİ: PİLOT ÇALIŞMA, IX. ULUSLAR ARASI BESLENME VE DİYETETİK KONGRESİ, 2014, (POSTER)

İLGİ DUYULAN MESLEKLE İLGİLİ KONULAR

Onkoloji diyetisyenliği başta olmak üzere, çocuk hastalıkları ve yetişkin klinik/servis diyetisyeni olarak çalışmak ilgimi çekmektedir.